Для кого підійде Yaware.Service

Для малого бізнесу

Ви успішний підприємець: власник продуктового магазину або взуттєвої майстерні, а може володієте рестораном в центрі міста. Насправді це не так важливо. Важливо інше – Ви впевнені в тому, що клієнти задоволені якістю обслуговування, і ваша торгова точка працює на повну потужність, приносячи максимальний прибуток? Або все-таки є сумніви?

Yaware.Service дозволяє оцінювати якість обслуговування на підставі реальних даних, отриманих від незадоволених споживачів товарів і послуг.

Приклад використання у транспорті

Для середнього і великого бізнесу

Контроль торгових мереж – складний, трудомісткий процес, що вимагає високої самоорганізації та відповідальності з боку власників. Потрібно знайти надійних постачальників, підібрати кваліфікований персонал, постійно стежити за якістю товарів.

Важливу роль в досягненні високих фінансових показників відіграє рівень обслуговування. (Погодьтеся, куди приємніше робити покупки і користуватися послугами тих компаній, які стежать за якістю обслуговування і створюють всі необхідні умови для того, щоб клієнт відчував себе комфортно.) Від цього безпосередньо залежить кількість клієнтів, а отже і прибуток компанії.

Yaware.Service створений для того, щоб спростити управлінську діяльність власникам мережі магазинів.

Приклад використання у ресторані

Для некомерційних організацій

Постійні черги, обурення, невдоволення. А головне – нікому поскаржитися! Типова ситуація для некомерційних організацій: держустанов, лікарень, муніципальних закладів та ін.

З Yaware.Service Ви завжди будете знати, задоволені Ваші клієнти/відвідувачі/користувачі чи варто все-таки провести з співробітниками виховну бесіду, а може навіть застосувати штрафні санкції.

Ви отримуєте не тільки можливість контролювати якість обслуговування, але і прихильність клієнтів до себе і своєї організації. Адже споживачі знатимуть, що їх скарги почуті і керівництво організації піклується про них.

Yaware.Service є ефективним інструментом вирішення проблем, пов'язаних з якістю обслуговування клієнтів/відвідувачів/користувачів в некомерційних організаціях.

Приклад використання у ЦНАП

Для муніципалітетів

Типова ситуація для держустанов, коли для вирішення питання потрібно побігати по кабінетах та пооббивати пороги кожного відділу або управління. Зробіть роботу органів місцевого самоврядування прозорою та зрозумілою.
З Yaware.Service Ви завжди будете знати, задоволені мешканці Вашого міста, чи варто все-таки провести з співробітниками виховну бесіду, а може навіть застосувати штрафні санкції.

Ви отримуєте не тільки можливість контролювати якість обслуговування, але і прихильність мешканців до органів місцевого самоврядування. Адже населення знатиме, що їх скарги почуті і керівництво міста піклується про них.
Yaware.Service є ефективним інструментом вирішення проблем, пов'язаних з якістю обслуговування клієнтів/відвідувачів/користувачів в органах місцевого самоврядування.

Приклад використання у ОСББ

Для свідомих виборців

Для чого відбуваються вибори депутатів? Громада обирає людину, яка розуміє проблеми, які є в країні, місті, селі та навіть в кожному дворі.
Депутати ж в своїх передвиборчих обіцянках багато чого декларують, але чи виконують?

Yaware.Service дозволяє оцінювати ефективність роботи депутата, дозволяє зрозуміти, що депутату потрібно вдосконалити чи змінити в своїй роботі щоб якісніше представляти інтереси громади, яка його обрала.

Приклад використання у муніципальних закладах

Оцініть функціонал сервісу вже зараз

Ваші ідеї / пропозиції

Маєте ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим?
Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Напишіть більш детальніше про вашу ідею
 *
Вкажіть ваш email
 *