Проект знаходиться на стадії розробки

FeedBack Box

Відслідковуйте задоволення клієнта так часто, як відслідковуєте дохід

100% зворотного звязку

У ваших клієнтів немає телефону?QR-код недоречний у вашому бездоганному дизайні? FeedBack Box від Yaware.Service, це бездоганне рішення для отримання зворотного звязку.

Простий у використанні

FeedBack Box настільки простий у використані, що впорається і немовля. Всього 3 кнопки, які демонструються настрій клієнта після обслуговування.

Швидкість і результативність

Нажавши на кнопку, ви одразу отримуєте сповіщення про те чи задоволений клієнт. Що допомагає миттєво відреагувати на негатив.

Як використовувати FeedBack Box? 

Швидкість

FeedBack Box підключається до вашої точки доступу інтернет (wi-fi), та одразу ж після нажаття на кнопку сповіщає вас про відгук.

Простота та надійність

Все геніальне – просте. Створюючи FeedBack Box ми дотримувалися цього принципу. Наш пристрій буде готовий до роботи уже з коробки, ніяких налаштувань проводити не потрібно. Всього 3 кнопки, та 100% зворотнього звязку!

Що всередині?

FeedBack Box це міні-компютер, який створений для приймання зворотнього зв’язку від ваших клієнтів. А для його роботи потрібно всього декілька батарейок!

FeeadBack Box є універсальним засобом зворотнього зв'язку

Все що вам буде потрібно, це встановити FeedBack Box зручним для вас способом (повісити на стіну, приклеїти до стола), у місці надання послуг (це може бути рецепція, кабінет лікаря, туалет, столик клієнтів, і т.п). Ніяких налаштувань, складних інструкцій експлуатації, все надзвичайно просто та
швидко.

Ваші ідеї / пропозиції

Маєте ідеї, як зробити сервіс ще кориснішим?
Напишіть нам. Давайте разом зробимо сервіс ще кращим!

Напишіть коротко суть ідеї
 *
Напишіть більш детальніше про вашу ідею
 *
Вкажіть ваш email
 *