Відгуки в аудіо фото відео форматі

Показати можна набагато більше ніж розповісти. З кожним днем ​​відео і фото стають дедалі популярнішими каналом обміну інформацією. Людям подобається самим створювати візуальний контент і поширювати його.

85% опитаних в рамках дослідження підтвердили, що візуальний контент має на них значно більший вплив. Це підтверджує високу зацікавленість в фото та відео, які створюють споживачі ваших послуг.

Ступінь довіри до фотографій, залишених клієнтами в відгуках, вище, ніж в професійних матеріалів. Клієнти самі із задоволенням допоможуть вам створити такий контент. Тільки дайте їм інструмент для цього.

Спішимо повідомити, що у  Yaware.Service реалізована можливість додавати відгуки в формі відео, фото та аудіовідгуку.

Все дуже просто:

  • увійдіть в свій робочий кабінет Yaware.Service
  • додайте в опитування нові опції:  “Прикріпити відео”, “Прикріпити зображення”
  • отримуєте зворотній зв’язок вже сьогодні.

Форма опитування з можливістю додавання аудіо, відео

Споживач послуг може оцінити якість наданих йому послуг в точці обслуговування, просканувавши відповідний QR-код. Перейшовши за посиланням в коді, клієнт відповідає на питання анкети і додає відео, фото, аудіо.

Величезна перевага для вашого бізнесу – клієнт ділиться враженнями з вами. Ви отримуєте відгук у своєму кабінеті ще до того, як він з'явиться в інтернеті.

Що робити з відгуками вирішуєте ви? Позитивні відео- і фотооцінки можна публікувати на сайті в соцмережах. На негативні – негайно зреагувати. Кожен відгук миттєво потрапляє у статистику.

Ви  бачите в режимі реального часу оцінки за всіма своїми точками обслуговування і на основі доступних даних приймаєте управлінські рішення.

Фото і відео оцінки від клієнтів стають незаперечними фактами. Незалежні від настрою і суб'єктивного сприйняття клієнта, вони стають вагомим аргументом на роботі з персоналом щодо поліпшення сервісу.

Дивіться як працює ваш бізнес!

Почніть використовувати нові функції Yaware.Service  вже сьогодні безкоштовно.